Przedszkole i Żłobek Calineczka
Grupy
Przedszkole i Żłobek Calineczka
Rocznik: 2015 Myszki
Rocznik: 2014 Kreciki
Rocznik: 2014 Motylki

Rocznik: 2013 Żabki Jesteśmy grupą pięciolatków. Znamy się już od dawna i bardzo się wszyscy lubimy. W naszej grupie nikt się z nikim nie kłóci, wszyscy chętnie się ze sobą bawią. Interesujemy się wszystkim, co dzieje się dookoła nas, chętnie uczymy się nowych rzeczy. Bardzo lubimy tańczyć i śpiewać, chętnie występujemy w różnych przedstawieniach. Wolny czas najchętniej spędzamy na dworze, na naszych pięknych placach zabaw, a gdy jesteśmy w sali wymyślamy przeróżne ciekawe zabawy. Uczestniczymy w różnych zajęciach dodatkowych. Przyjmujemy do nas wszystkie nowe dzieci z otwartymi ramionami.
Rocznik: 2013 Żuczki Stanowimy grupą uśmiechniętych pięciolatków, których sala znajduje się na pierwszym piętrze w zielonym budynku. Każdego dnia poznajemy nie tylko wiedzę o otaczającej nas rzeczywistości, ale także bierzemy udział w różnego rodzaju zabawach muzycznych i ruchowych. Kiedy tylko dopisuje nam pogoda, udajemy się na ogromny ogród przedszkolny, gdzie korzystamy z nowych i kolorowych placów. Na każdym kroku jesteśmy wobec siebie uprzejmi i życzliwi. Co dzień przychodzimy uśmiechnięci do przedszkola, a wychodzimy jeszcze bardziej z niego zadowoleni.
Rocznik: 2012 Jaskółki Cześć, to my "Jaskółki". Jesteśmy już "0", czyli najstarszą grupą w przedszkolu. W naszej grupie jest 11 dziewczynek i 9 chłopców. Lubimy się bawić, tańczyć, śpiewać, opowiadamy ciekawe historie, budujemy niesamowite konstrukcje z klocków. W tym roku czeka nas więcej pracy, ale lubimy się uczyć, więc damy radę :)

Rocznik: 2012 Pszczółki